Noclegi Połażejewo

Znaleziono obiektów:7

 • Połażejewo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Restauracja Wielkopolanka

  hotelPętkowo(Połażejewo: 9.5km do centrum)  

 2. Zielone Zacisze

  agroturystykaMurzynowo Kościelne(Połażejewo: 5.9km do centrum)  

 3. bagatelka to nowoczesne centrum rekreacyjno-hotelowe położone w urokliwej i spokojnej miejscowości, której zawdzięcza swoją nazwę.

  Zobacz ofertę

 4. "Jawita" to wymarzone miejsce na spędzenie wakacji, urlopu lub tylko weekendu, to miejsce, w którym każdy szukający ciszy, spokoju i wytchnienia, znajdzie coś

  Zobacz ofertę

 5. Mieszkanie

  kwatera prywatnaTargowa Górka(Połażejewo: 7.0km do centrum)  

  Noclegi pracownicze! Ok. 6 km od budowy VW (bezkolizyjny, szybki dojazd bez korków)! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia dla 6 osób TV, WIFI. Spokojna okolica.

  Zobacz ofertę

 6. Hotel Restauracja Dworek Brodowo

  hotelBrodowo(Połażejewo: 7.9km do centrum)  

  Hotel z restauracją "dworek" położony jest w zabytkowym kompleksie dworskim przy głównym trakcie z Poznania do Katowic (trasa nr 11) we wsi Brodowo. Wspaniałym

  Zobacz ofertę

 7. Kwatery Pracownicze

  noclegi pracowniczeTargowa Górka(Połażejewo: 7.7km do centrum)  

Połażejewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Połażejewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie