Agroturystyka Polanów

Znaleziono obiektów:6

 • Polanów
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dwór Warblewo

  agroturystykaWarblewo(Polanów: 3.1km do centrum)  

  Nasze gospodarstwo zaprasza gości przez cały rok. Oferujemy 15 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3-osobowych z łazienkami (jeden z pokoi z łazienką dla...
 2. Wynajmę 2 mieszkania ok 250m, każde wyposażone w kuchnię i łazienkę. Pokoje 2-3 osobowe. Łącznie 20 miejsc noclegowych. Bezpłatne wi-fi.
 3. Dom w Lesie

  agroturystykaLubowo(Polanów: 8.5km do centrum)  

  „WCZASY POD STARĄ JABŁONIĄ” Dom w lesie do wynajęcia Majówki Wakacje Weekendy
 4. W Leśniczówce

  agroturystykaLubowo(Polanów: 8.7km do centrum)  

  Witaj w Leśniczówce! Kwatera znajduje się w dawnej leśniczówce. Prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Regeneracja zdrowia i sił gwarantowana!

Agrowczasy Polanów i okolica

Agroturystyka od 1 do 6 z 6 w Polanowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet