Kwatera prywatna Połaniec

Znaleziono obiektów:3

  • Połaniec
  • i okolica
  • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Kwatery prywatne Połaniec i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 3 z 3 w Połańcu

Lista obiektów noclegowych

  1. Zapraszamy Kwatery u Dori - wolne pokoje dla firm i osób prywatnych

    Od 20 PLN za dzień

  2. Wynajmę nowo wybudowany dom od zaraz dla kierowników i pracowników firm. W domu znajduje sie 5 w pełni wyposażonych pokoji wraz łazienkami i aneksami kuchennym

    Od 20 PLN za dzień

Kwatery prywatne Połaniec i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 3 z 3 w Połańcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet