Noclegi Podwierzbie

Znaleziono obiektów:3

 • Podwierzbie
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zapraszamy! : 5 pokoi, dwie łazienki i kuchnia do dyspozycji gości. Dwa pokoje 3-osobowe, 3 pokoje 2-osobowe. Wiejska okolica, las, rzeka i zwierzęta.

  Zobacz ofertę

 2. Dwór Osmolice

  agroturystykaBiałki Dolne(Podwierzbie: 9.5km do centrum)  

  Witamy w Dworze Osmolice! Nasze pokoje gościnne i restauracja znajdują się w Białkach Dolnych.

  Zobacz ofertę

 3. Zajazd Nad Wieprzem Motel Restauracja

  zajazdSarny(Podwierzbie: 5.1km do centrum)  

  kajaki Zajazd nad Wieprzem położony jest w malowniczym zakątku lubelszczyzny nad rzeką Wieprz, w odległości około 100 km od stolicy. Historia Zajazdu nad

  Zobacz ofertę

Podwierzbie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Podwierzbiu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie