Noclegi Podłęż

Znaleziono obiektów:10

 • Podłęż
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneKłoda(Podłęż: 5.1km do centrum)  

  Do wynajęcia 9 pokoi, 5 łazienek, 3 kuchnie w 3 osobnych domach, ale znajdujących się koło siebie, dla 28-30 osób. 3 km od Elektrowni Kozienice.
 2. Kwatera Pracownicza

  kwatera prywatnaKłoda(Podłęż: 6.3km do centrum)  

  Witam do wynajęcia dom ok. 3 km od elektrowni Kozienice dla 14-16 osób.
 3. gospodarstwo agroturystyczne W podłężu należy do Mazowiecko-Podlaskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego. Współpracuje również z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa
 4. Agroturystyka "Kłoda"

  agroturystykaKłoda(Podłęż: 5.1km do centrum)  

  Dom położony w dużym zadbanym ogrodzie, wokół lasy i malownicza rzeka Radomka. Do dyspozycji gości wszystkie pokoje z łazienkami, balkonami TV, internet WiFi...
 5. "Zwierzątkowo" zaprasza wszystkich pragnących odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, ceniących pełną swobodę, bliskość natury oraz towarzystwo zwierząt.
 6. Kwatery pracownicze, noclegi, niezależne domki, Każdy to 2 sypialnie po 2 łóżka, pokój dzienny i łazienka. 3 km od ENEA Wytwarzanie (Elektrownia Kozienice)
 7. Pokoje Gościnne

  dom do wynajęciaKłoda(Podłęż: 5.3km do centrum)  

  Noclegi, kwatery pracownicze, Elektrownia Kozienice.

Podłęż i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Podłężu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet