Agroturystyka Podłęż

Znaleziono obiektów:3

  • Podłęż
  • i okolica
  • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Agrowczasy Podłęż i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Podłężu

Lista obiektów noclegowych

  1. gospodarstwo agroturystyczne W podłężu należy do Mazowiecko-Podlaskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego. Współpracuje również z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa
  2. Agroturystyka "Kłoda"

    agroturystykaKłoda(Podłęż: 5.1km do centrum)  

    Dom położony w dużym zadbanym ogrodzie, wokół lasy i malownicza rzeka Radomka. Do dyspozycji gości wszystkie pokoje z łazienkami, balkonami TV, internet WiFi...
  3. "Zwierzątkowo" zaprasza wszystkich pragnących odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, ceniących pełną swobodę, bliskość natury oraz towarzystwo zwierząt.

Agrowczasy Podłęż i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Podłężu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet