• Podkowa Leśna
 • i okolica
 • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Pensjonaty Podkowa Leśna i okolica

Pensjonat od 1 do 3 z 3 w Podkowie Leśnej

Lista obiektów noclegowych

 1. Kubuś Noclegi

  pensjonatRozalin(Podkowa Leśna: 7.7km do centrum)  

  Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji ok. 600 m od trasy Warszawa-Wrocław, pobliżu: przystanek autobusowy, sklep spożywczy. Pokoje z łazienkami, TV, Wi-Fi.
 2. Krzysin jest trzy-gwiazdkowym pensjonatem znajdującym się w podkowie leśnej, 25 km od warszawy, cicha okolica, bezpłatny parking strzeżony, zaplecze...
 3. Zagroda Ośrodek Szkoleniowo-Wycieczkowy

  pensjonatRusiec(Podkowa Leśna: 7.0km do centrum)  

  Ośrodek Szkoleniowo-Wycieczkowy, w pobliżu centrum handlowego w Wólce Kosowskiej, Maksimusa, Centrum Słuchu i Mowy, 15 km od Warszawy.

Pensjonaty Podkowa Leśna i okolica

Pensjonat od 1 do 3 z 3 w Podkowie Leśnej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet