Noclegi Podbrzezie Dolne

Znaleziono obiektów:5

 • Podbrzezie Dolne
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Cichy Staw"

  agroturystykaŁugi(Podbrzezie Dolne: 8.5km do centrum)  

  Doskonałe ciche miejsce na nocleg .Sklep na terenie. Wypoczynek , kąpiele w stawie, łowienie ryb, piękne grzybne lasy, trasy rowerowe, rezerwaty przyrody.
 2. Pokoje Gościnne "Dorota"

  pokoje gościnneCzasław(Podbrzezie Dolne: 8.2km do centrum)  

  Zapraszamy. Pokoje dwu i czteroosobowe z pełnym wyposażeniem, grill, parking, Internet.
 3. Agroturystyka "Zawiślak"

  agroturystykaŁugi(Podbrzezie Dolne: 8.8km do centrum)  

  Gospodarstwo znajduje się we wsi Ługi, która położona jest na skraju strefy chronionego krajobrazu, a od południa wzdłuż wsi płynie rzeka Śląska Ochla. W bli...
 4. Gospodarstwo agroturystyczne "U Włodka i Marysi" zaprasza Państwa do skorzystania z wypoczynku wśród lasów i pól, w pięknie położonej wsi Podbrzezie Dolne.

Podbrzezie Dolne i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Podbrzeziu Dolnym

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet