Szpital Uzdrowiskowy Dąbrówka

Sanatorium w Długopolu Zdroju

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
1 osobowe 70 PLN od osoby
2 osobowe 15 PLN od osoby
3 osobowe 15 PLN od osoby

Atrakcyjny obiekt sanatoryjny położony w centrum uzdrowiska, na obrzeżu Parku Zdrojowego, wybudowany – jako jeden z pierwszych w Długopolu budynków uzdrowiskowych - w 1834 roku, na miejscu starszego, drewnianego obiektu z 1819 roku. Do końca XIX wieku pełnił funkcję Domu Zdrojowego z częścią hotelową, zabiegową oraz salą taneczną i winiarnią. Przebudowywany kolejno w 1906 i 1970 roku, w 2011 roku przebył kompleksową modernizację.

Aktualnie przygotowany na przyjęcie 49 osób w eleganckich pokojach jedno, dwu i trzyosobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone w odbiorniki TV, radia, łącza internetowe i czajniki bezprzewodowe. Część pokoi przystosowana jest do pobytu osób niepełnosprawnych.

Strona:
www.uzdrowisko-ladek.pl

Obiekt w bazie od: 2008-12-17

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 12:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie