Pod Lipami

Kwatera prywatna w Jarnołtówku

9.90
Ilość ocen:9

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 42 PLN - 60 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
2 osobowe 42 PLN - 60 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
3 osobowe 40 PLN - 50 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
4 osobowe 40 PLN - 50 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
rezerwacja wszystkich pokoi 400 PLN - 500 PLN za dom Zapytaj o nocleg

Miły rodzinny pensjonat, idealny do całorocznego wypoczynku. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny. W cenę pobytu wliczone są śniadania, możliwość zamówienia obiadokolacji. Z jadalnią połączony jest pokój wypoczynkowy z telewizją satelitarną. Obok ośrodka znajduje się pole namiotowe i karawaningowe. Możliwość korzystania z garażu. Na terenie pensjonatu znajduje się kawiarenka, która oferuje desery lodowe, ciasta i różne rodzaje kawy. Pensjonat nasz położony jest nad rzeką Złoty Potok w paśmie zieleni do dyspozycji gości 0,5ha obiektu. Na terenie kampingu jest miejsce na ognisko, wypoczynek na łonie natury, możliwość wędkowania. Jarnołtówek jest to miejsce godne polecenia miłośnikom obcowania z naturą. Rejon przeplatany jest licznymi szlakami dydaktyczno- przyrodniczymi takimi jak góry Karolinki, Karliki, Srebrna Kopa, Kopa Biskupia, Góra Zamkowa itp. Odległość do granicy polsko- czeskiej ok 5km. 2 przejścia graniczne i 2 wybitnie turystyczne w tym jedno na szczycie Biskupiej Kopy.

Godomy po śląsku :)

Obiekt w bazie od: 2011-05-18

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (wifi)
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet