Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi pracownicze Płońsk

Znaleziono obiektów:3

 • Płońsk
 • i okolica
 • Noclegi pracownicze

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Kwatery robotnicze Płońsk i okolica

Noclegi pracownicze od 1 do 3 z 3 w Płońsku

Obiekty promowane

 1. tel: 604...zobacz telefon

  Pokoje gościnne o wysokim standardzie w centrum Glinojecka (w pobliżu w odległości 50 m Biedronka), 2 km od trasy E7 i Cukrowni Glinojeck, łazienka, aneks kuch.
 2. Wolne miejsca, wygodne warunki, duży parking, Wi-Fi, dobra lokalizacja.

  Serdecznie Wszystkich Zapraszamy do naszego gospodarstwa !!! Mieszkanie dla całej rodziny z aneksem kuchennym łazienką i przedpokojem . Już Otwarte !!!

Lista obiektów noclegowych

 1. "Folwark Żabowo" Agroturystyka

  agroturystyka(dodatkowy typ: noclegi pracownicze)Strzeszewo(Płońsk: 17.0km do centrum)  

  Wolne miejsca, wygodne warunki, duży parking, Wi-Fi, dobra lokalizacja.

  Serdecznie Wszystkich Zapraszamy do naszego gospodarstwa !!! Mieszkanie dla całej rodziny z aneksem kuchennym łazienką i przedpokojem . Już Otwarte !!!
 2. Tanie noclegi 7km od Płońska- przy trasie nr 10 ( Warszawa- Bydgoszcz ). Pokoje 1, 2, 3 - osobowe z ogólnodostępną łazienką, dobrze wyposażoną kuchnią ,...
 3. Budynek wolno stojący - dwa pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem. Budynek mieszkalny z frontu - dwa pokoje, łazienka z prysznicem, kuchnia. Obiekty znajdują

Kwatery robotnicze Płońsk i okolica

Noclegi pracownicze od 1 do 3 z 3 w Płońsku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet