Kwatera prywatna Plewiska

Znaleziono obiektów:3

 • Plewiska
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dworek "Batorowo"

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Batorowo(Plewiska: 8.8km do centrum)  

  Sympatyczna atmosfera. Pokoje z łazienkami i tv. Dostępna kuchnia, internet. Duży, bezpieczny parking. Blisko do centrum, lotniska i toru Poznań.

  Zobacz ofertę

 2. Minihotell "14-stka"

  pokoje gościnne(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Przeźmierowo(Plewiska: 6.4km do centrum)  

  Minihotell 14-stka leży przy zachodniej granicy Poznania. Oferuje pokoje z łazienkami, wyposażoną kuchnię, salę telewizyjną, bezpłatny internet i parking.

  Zobacz ofertę

 3. Noclegi

  kwatera prywatnaPlewiska(1.2km do centrum)  

  Idąc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy noclegi w trzech kategoriach: - dom - mieszkanie - pokoje - kwatery prywatne Ceny dostosowujemy do komfortu kwater i

  Zobacz ofertę

Kwatery prywatne Plewiska i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 3 z 3 w Plewiskach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie