Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Informacje o obiekcie

Adres:
Karolina Agroturystyka Ptaszków 56, 58-400 Kamienna Góra,
woj. dolnośląskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2009-03-05

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
2 osobowe 30 PLN za pokój
3 osobowe 30 PLN za pokój
4 osobowe 30 PLN za pokój
pokoje 5 osobowe 30 PLN od osoby

Nasze Gospodarstwo znajduje się we wsi Ptaszków, przy głównej trasie Jelenia Góra-Wrocław, 12 km od przejścia granicznego z Republiką Czeską (w Lubawce). Dysponujemy trzema pokojami dwuosobowymi ze wspólną łazienką pokojem gościnnym i kuchnią oraz pokojem czteroosobowym na poddaszu z łazienką. Możliwość ogniska oraz grillowania. To miejsce dla osób które chcą naprawdę wypocząć. W najbliższej okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych: Muzeum Tkactwa, Ratusz z przepięknymi witrażami, zabytki budownictwa sakralnego w Kamiennej Górze; barokowy zespół klasztorny w Krzeszowie (zabytek klasy "0"); zamek Książ; Domki Tkaczy w Chełmsku Śląskim. Okolica sprzyja amatorom turystyki pieszej (szlaki w pobliskich Górach Kamiennych,Rudawach Janowickich,Karkonoszach),rowerowej oraz narciarskiej. Amatorom wędkarstwa polecamy rzekę Bóbr,zalew w Kamiennej Górze oraz sztuczny zbiornik wodny w pobliskiej Bukówce.Nasze Gospodarstwo zajmuje się hodowlą koni rasy śląskiej oraz uprawą roślin.Mile widziane rodziny z dziećmi oraz osoby niepełnosprawne.Gospodarstwo jest z kategoryzowane przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej w Warszawie. "Gospodarstwa Gościnne" "S T A N D A R D"

" SERDECZNIE ZAPRASZAMY "
PKS - 300M
PKP - 2 KM
Szpital - 2 km

Gospodarstwo Agroturystyczne "KAROLINA"
Ptaszków 56
58-400 Kamienna - Góra
tel.075-744-70-95
kom.609499233

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Grill, Kuchnia ogólnodostępna
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Sala telewizyjna / gier / świetlica), Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce)
^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie