• Piskornia
  • i okolica
  • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Zapraszamy na długi weekend majowy 28.04 -6.05.2018 TERMIN WOLNY zapraszamy do kontaktu Przy rezerwacji całego terminu tylko 250 zł za dobę DOM NA 8 OSÓB !!!
  2. Agroturystyka "Żabi Raj"

    agroturystykaTrzepowo(Piskornia: 5.0km do centrum)  

    Komfortowe noclegi w okolicy miast Serock i Pułtusk. Pokoje z łazienkami oraz Wi-Fi. Znakomita kuchnia lokalna. Bezpieczny parking- również dla autobusów

Agrowczasy Piskornia i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Piskorni

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet