• Piotrków Trybunalski
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Hotele Piotrków Trybunalski i okolica

Hotel od 1 do 8 z 8 w Piotrkowie Trybunalskim

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Magellan

  hotelBronisławów(Piotrków Trybunalski: 15.1km do centrum)  

  Niezapomniana MAJÓWKA! PAKIET od 169zł/os. Basen, sauna, jacuzzi, siłownia, animator dla dzieci

  Hotel Magellan*** to niezwykle osobliwe i piękne miejsce, które daje swoim Gościom wiele możliwości odpoczynku, zarówno aktywnie, jak leniwie
 2. Hotel Kruk

  hotelSwolszewice Małe(Piotrków Trybunalski: 22.7km do centrum)  

  Hotel Kruk*** jest obiektem położonym w samym Centrum Polski, w naturalnym otoczeniu przyrody Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz Doliny Rzeki Pilicy.
 3. Hotel Staromiejski położony w Rynku Starego miasta zaprasza do korzystania z komfortowych pokoi, sali konferencyjnej, wyśmienitych dań w Restauracji Stylowej...
 4. Best Western Hotel Trybunalski położony jest w centrum miasta. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi, prywatny parking oraz czynną przez całą dobę recepcję.
 5. Bardzo dobra lokalizacja, wysoka jakość usług, bogata oferta. Idealne miejsce dla gości indywidualnych, ceniących wygodę, szukających spokoju i odpoczynku.
 6. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Altamira! Przytulne i nowoczesne wnętrza oraz miła obsługa sprawią, że pobyt u nas pozostawi niezapomniane wrażenie, bez względu

Hotele Piotrków Trybunalski i okolica

Hotel od 1 do 8 z 8 w Piotrkowie Trybunalskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet