Noclegi Piechcin

Znaleziono obiektów:9

 • Piechcin
 • i okolica

Filtruj wynik

Piechcin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Piechcinie

Obiekty promowane

 1. Chcesz zaznać wiejskiej sielanki? To właśnie tu! Czynne gospodarstwo rolne wielopokoleniowe. Idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną.

  Od 30 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

 1. Max 4 osoby (2 osoby + dostawka 2 osoby ) mały apartament - Goście spędzą tu czas miło i wygodnie. Znajduje się na parterze budynku, jest idealne dla rodziny i

  Od 35 PLN za dzień

 2. Chcesz zaznać wiejskiej sielanki? To właśnie tu! Czynne gospodarstwo rolne wielopokoleniowe. Idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną.

  Od 30 PLN za dzień

 3. Noclegi W Pakości

  usługi noclegoweRadłowo(Piechcin: 3.3km do centrum)  

  Od 35 PLN za dzień

 4. Pokoje Gościnne Tess

  usługi noclegoweBarcin(Piechcin: 7.9km do centrum)  

  Jest to nowo wybudowany obiekt. W każdym pokoju jest łazienka , jest dostęp do kuchni i zamykanego parkingu. Obiekt znajduje się w odległości 3 km od Cementowni

  Od 40 PLN za dzień

 5. "U Krzysia"

  usługi noclegoweBarcin(Piechcin: 8.0km do centrum)  

  Od 30 PLN za dzień

 6. Noclegi Kalisto

  pokoje gościnnePakość(Piechcin: 3.6km do centrum)  

  Nowo wybudowany obiekt, położony w centrum Pakości. Oferujemy wygodne, ładne, umeblowane pokoje z łazienkami, kuchnia ogólnodostępna z pełnym wyposażeniem.

  Od 20 PLN za dzień

 7. Polecamy siebie na każdą okazję: szybki lunch, nocleg, spotkanie biznesowe, kolację w gronie znajomych oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.
 8. U Dyzia

  agroturystykaGiebnia(Piechcin: 6.5km do centrum)  

  Od 25 PLN za dzień

Piechcin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Piechcinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet