Noclegi Piechcin

Znaleziono obiektów:11

 • Piechcin
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Max 4 osoby (2 osoby + dostawka 2 osoby ) mały apartament - Goście spędzą tu czas miło i wygodnie. Znajduje się na parterze budynku, jest idealne dla rodziny i

  Zobacz ofertę

 2. "U Krzysia"

  usługi noclegoweBarcin(Piechcin: 8.0km do centrum)  

 3. Pokoje Gościnne Tess

  usługi noclegoweBarcin(Piechcin: 7.9km do centrum)  

  Jest to nowo wybudowany obiekt. W każdym pokoju jest łazienka , jest dostęp do kuchni i zamykanego parkingu. Obiekt znajduje się w odległości 3 km od Cementowni

  Zobacz ofertę

 4. Chcesz zaznać wiejskiej sielanki? To właśnie tu! Czynne gospodarstwo rolne wielopokoleniowe. Idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną.

  Zobacz ofertę

 5. Noclegi Kalisto

  pokoje gościnnePakość(Piechcin: 3.6km do centrum)  

  Nowo wybudowany obiekt, położony w centrum Pakości. Oferujemy wygodne, ładne, umeblowane pokoje z łazienkami, kuchnia ogólnodostępna z pełnym wyposażeniem.

  Zobacz ofertę

 6. Polecamy siebie na każdą okazję: szybki lunch, nocleg, spotkanie biznesowe, kolację w gronie znajomych oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

  Zobacz ofertę

 7. Hotel

  hotelJanikowo(Piechcin: 8.7km do centrum)  

  Nasz hotel nad jeziorem położony jest w pobliżu przepięknego jeziora pakoskiego. Wygodne pokoje, miła atmosfera pozwolą zrelaksować się i odpocząć. pok.1...

  Zobacz ofertę

 8. Noclegi

  pokoje gościnnePakość(Piechcin: 3.6km do centrum)  

 9. Usługi Noclegowe

  noclegi pracowniczePakość(Piechcin: 3.6km do centrum)  

 10. U Dyzia

  agroturystykaGiebnia(Piechcin: 6.5km do centrum)  

Piechcin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Piechcinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie