Noclegi Piasutno Żelazne

Znaleziono obiektów:3

 • Piasutno Żelazne
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek Letniskowy

  dom letniskowyJurki(Piasutno Żelazne: 4.0km do centrum)  

  Kameralny domek wśród łąk i lasów. W okolicy rzeka i niezliczone połacie niezurbanizowanych areałów nadają temu miejscu kojących właściwości. Zapraszamy!
 2. Pensjonat "Gietki"

  agroturystykaGietki(Piasutno Żelazne: 4.4km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia pensjonatu w Gietkach niedaleko Łomży. Pensjonat położony jest w pięknym sąsiedztwie rzeki Pisy.

Piasutno Żelazne i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Piasutnie Żelaznym

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet