• Piastów
 • i okolica
 • Mieszkanie do wynajęcia

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Zapraszamy firmy i osoby prywatne. Mamy pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe. Posiadamy: parking, kuchnię, Internet (Wi-Fi) Dla grup na dłuższy pobyt - ceny indywidualne.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Przystań

  pokoje gościnne(dodatkowy typ: mieszkanie do wynajęcia)Rozalin(Piastów: 15.1km do centrum)  

  Zapraszamy na nocleg blisko Warszawy. Oferujemy Państwu nowo otwarte pokoje z łazienkami. Darmowe Wi-Fi!!! TV-Led. Ceny do negocjacji. Serdecznie zapraszamy.

  Zobacz ofertę

 2. Bezpośrednio wynajmę atrakcyjne mieszkanie (15 min SKM z centrum Warszawy) w Piastowie znajdujące się na kameralnym zamkniętym, bezpiecznym osiedlu.

  Zobacz ofertę

 3. Wynajmę dwa oddzielne mieszkania w domu przy parku. Mieszkania po 53 m2, dwa pokoje, kuchnia i łazienka.

  Zobacz ofertę

 4. Mieszkanie dla pracowników w centrum Pruszkowa. Dwa pokoje, łazienka, oddzielna kuchnia. Powierzchnia ok 50 m2. Możliwość przygotowania dla 2-5 osób.

  Zobacz ofertę

Mieszkania do wynajęcia Piastów i okolica

Mieszkanie do wynajęcia od 1 do 4 z 4 w Piastowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie