Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Piaski

Znaleziono obiektów:12

 • Piaski
 • i okolica

Filtruj wynik

Piaski i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 12 z 12 w Piaskach

Obiekty promowane

 1. U nas gościła Joanna Chmielewska, to tu powstawały najlepsze jej książki... znajdujemy się w Piaskach gdzie pozostała dzika natura i wolne "miejsca" na plaży.

  Od 50 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

 1. Perla Mare

  aparthotelKrynica Morska(Piaski: 11.0km do centrum)  

  Obiekt z basenem, nowy, przyjazny dzieciom, położony w centralnej części Krynicy Morskiej. 650m od plaży. Komfortowo wyposażony, melex i inne udogodnieni

  Od 230 PLN za dzień

 2. U nas gościła Joanna Chmielewska, to tu powstawały najlepsze jej książki... znajdujemy się w Piaskach gdzie pozostała dzika natura i wolne "miejsca" na plaży.

  Od 50 PLN za dzień

 3. U Beaty

  pokoje gościnnePiaski(0.1km do centrum)  

 4. Dom Raf

  pokoje gościnnePiaski(0.8km do centrum)  

 5. Villa "Piaski"

  willaPiaski(0.2km do centrum)  

Piaski i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 12 z 12 w Piaskach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet