Noclegi Piaseczna

Znaleziono obiektów:4

 • Piaseczna
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zajazd Milówka

  zajazdPiaseczna(1.5km do centrum)  

  Jeśli szukasz odpoczynku w trakcie podróży, lub lubisz aktywnie wypoczywać w okolicy lasów, z dala od hałasu to zapraszamy do Zajazdu Milówka.

  Zobacz ofertę

 2. Zapraszamy pracowników indywidualnych jak i firmy, które chciałyby przenocować u nas swoich pracowników. Proponujemy atrakcyjne stawki najmu, a w przypadku

  Zobacz ofertę

 3. miejsce na grilla , ognisko , ścieżki rowerowe , hodowla bydła rasy highland cattle , hodowla danieli , po drugiej stronie ogrodzenia wejście do lasu ( grzyby)

  Zobacz ofertę

 4. Agrohotel Cyprinus

  pokoje gościnneStojanów(Piaseczna: 10.5km do centrum)  

  Na terenie obiektu znajduje się łowisko wędkarskie o powierzchni 4 ha, zarybione karpiami, amurami, szczupakami, linami, sumami..., miejsce na ognisko,

  Zobacz ofertę

Piaseczna i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Piasecznej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie