Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Pępowo
 • i okolica
 • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Villa BB

  pensjonatBanino(Pępowo: 2.8km do centrum)  

  Serdecznie witamy w Villi bb. Mamy nadzieję, że niepowtarzalny klimat przyjaznych i nowoczesnych wnętrz, najwyższa jakość usług oraz serdeczna i domowa

  Zobacz ofertę

 2. Zajazd Agro Nad Stawem

  pensjonatMałkowo(Pępowo: 3.0km do centrum)  

  Zapraszamy na Kaszuby! Zapraszamy na wakacje! Piękna sala bankietowa, komfortowe pokoje mieszczące się w malowniczo położonym domu na Kaszubach.

  Zobacz ofertę

 3. Czarny Kos

  pensjonatBorkowo(Pępowo: 6.0km do centrum)  

  Komfortowe apartamenty i pokoje hotelowe. Restauracja z rekomendacją slow food. Zieleń, cisza, tenis, rowery, kajaki, jezioro, gabinet odnowy. 25 km od Gdańska.

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka Tabun

  pensjonatOtomin(Pępowo: 10.2km do centrum)  

  Malowniczy leśny pensjonat agroturystyczny koło Gdańska, Kaszub i obwodnicy trójmiejskiej z uroczą restauracją, końmi, chatą krytą strzechą, grillem, ogniskiem.

  Zobacz ofertę

 5. Nasz niewielki hotel położony jest poza miastem, zaledwie 18 km od centrum Gdańska. Zapraszamy wczasowiczów podróżujących samotnie oraz całe rodziny.

  Zobacz ofertę

 6. Wilcze Ranczo

  pensjonatBorkowo(Pępowo: 6.9km do centrum)  

  Oferujemy pokoje w pensjonacie i niezależny domek całoroczny. W ośrodku: jazda konna, kort tenisowy, basen, sala treningowa, sala kominkowa, rowery, plac zabaw.

  Zobacz ofertę

 7. Zaścianek

  pensjonatChwaszczyno(Pępowo: 7.6km do centrum)  

  Witamy w internetowych progach "Zaścianka". Zajmujemy się profesjonalną organizacją bali, wesel, przyjęć i imprez okolicznościowych. "Zaścianek" to miejsce

  Zobacz ofertę

 8. Stoppówka Pensjonat

  pensjonatCzaple(Pępowo: 2.8km do centrum)  

Pensjonaty Pępowo i okolica

Pensjonat od 1 do 8 z 8 w Pępowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie