• Pęczniew
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Uwaga: nawiązaliśmy współpracę z firmą 4*4 extreme, więc jesteśmy w stanie zrealizować najróżniejsze wersje pakietów integracyjnych począwszy od quadów.

  Zobacz ofertę

 2. Ośrodek położony nad brzegiem jeziora! Zniżki dla rodzin z dziećmi do 16 lat. Komfortowe domki.

  Zapraszamy do wypoczynku nad brzegiem jeziora! Plaża, przystań z wypożyczalnią sprzętu, komfortowe domki, camping, restauracja letnia! Zniżki dla par i rodzin!

  Zobacz ofertę

 3. "Ptasi Folwark"

  agroturystykaŁyszkowice(Pęczniew: 5.8km do centrum)  

  Zapraszamy do Ptasiego Folwarku. Nowy obiekt o wysokim standardzie w zacisznej okolicy.

  Zobacz ofertę

 4. Oferujemy wypoczynek w domkach letniskowych nad rzeką Wartą dla grup zorganizowanych jak i turystów indywidualnych.

  Zobacz ofertę

 5. Hotel Fregata w Pęczniewie przy ul. Rynek jest nowym obiektem oferującym usługi hotelowe. W ofercie posiadamy 10 pokoi wyposażonych w łazienkę.

  Zobacz ofertę

 6. Marzysz, żeby choć na chwilę uwolnić się od zgiełku wielkiego miasta? Ośrodek Wypoczynkowy Stajnia Stara Dąbrowa to miejsce idealne dla Ciebie! Piękne konie,

  Zobacz ofertę

 7. Do Państwa dyspozycji na terenie ośrodka są : -Boisko do piłki plażowej/siatkowej -Sprzęt pływający ;kajaki , łódki -Plac zabaw -Bilard -Wypożyczalnia rowerów

  Zobacz ofertę

Pęczniew i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Pęczniewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie