Przystań Kusznierewicza

Ośrodek wypoczynkowy w Swornegaciach

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
domek 210 PLN - 420 PLN za dom Zapytaj o nocleg

Przystań Kusznierewicza, nowoczesny ośrodek sportowo-rekreacyjny, znajduje się na uboczu liczącej 555 mieszkańców urokliwej kaszubskiej wsi Swornegacie, na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego. Wszyscy, którzy odwiedzają Przystań po raz pierwszy mówią: musimy tu wrócić. Trudno się temu dziwić. Otoczony lasami, oddalony od wielkomiejskiego zgiełku ośrodek jest idealnym miejscem do wypoczynku w zgodzie z naturą. Goście mają do swojej dyspozycji przystań żeglarską, domki mieszkalne, kemping oraz piaszczystą plażę.

Swornegacie położone są w sercu Ziemi Zaborskiej, pomiędzy jeziorami Karsińskim i Witoczno, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy, uznawanej za jeden z najwspanialszych szlaków kajakowych w Europie. Od północy otacza je Park Narodowy Bory Tucholskie, urzekający odwiedzających bogactwem dzikiej przyrody i należący do strefy Natura 2000.

Weekend Andrzejkowy w Przystani Kusznierewicza !

Uwierz w tajemne moce i odkryj to, co zapisane w gwiazdach!

Zapraszamy Państwa serdecznie na weekend Andrzejkowy w Przystani Kusznierewicza, który rozpoczniemy w piątek 26 listopada a zakończymy w niedzielę 28 listopada.

W piątek odbędzie się kulig z ogniskiem oraz zabawa w restauracji a w sobotę zapraszamy Państwa na imprezę andrzejkową owianą tajemnicą i magią, noc pełną czarów.

Zapewniamy Państwu wspaniałą zabawę w iście magicznej atmosferze oraz tańce do rana przy najbardziej porywających przebojach!

Koszt weekendu:

Cena 1 os- 190 zł

Cena za osobę zawiera:

• 2 x śniadanie
• 1 kolacja
• Kulig z ogniskiem
• Imprezę pierwszego wieczoru
• Imprezę andrzejkową z poczęstunkiem
• Dla chętnych późnojesienne żeglowanie ze sternikiem

Cena domku: 4-6 osobowy 250 zł doba

Dodatkowo mogą Państwo wynająć 2- osobowego quada z 30% rabatem w cenie 63 zł godzina.

* Pierwszeństwo mają klienci kupujący weekend z noclegiem.

Z żeglarskim pozdrowieniem,
Magda Hrynaszkiewicz

Obiekt w bazie od: 2010-10-07

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Internet: Internet
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie