Agroturystyka Pawły

Znaleziono obiektów:3

  • Pawły
  • i okolica
  • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Agrowczasy Pawły i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Pawłach

Lista obiektów noclegowych

  1. SYLWESTER wolny dom z 4 sypialniami dla Max 16 os. Wynajem min 3 doby. 800 -1000 zł. doba.

    Od 45 PLN za dzień

  2. Pokoje Gościnne Na Poddaszu mieszczą się w miejscowości Trześcianka w Krainie Otwartych Okiennic. Wieś otoczona lasami, spokój, cisza, pełen relax. Zapraszamy:)

    Od 35 PLN za dzień

Agrowczasy Pawły i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Pawłach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet