Noclegi Pawłowiczki

Znaleziono obiektów:6

 • Pawłowiczki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Marco Polo

  usługi noclegowePolska Cerekiew(Pawłowiczki: 6.1km do centrum)  

  W ofercie posiadamy również tańsze noclegi pracownicze. Zapraszamy!
 2. Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego położonego w miejscowości Zakrzów. Oferujemy Państwu 6 miejsc noclegowych, w pokojach 2 i 4 osobowych.
 3. Florres

  hotelPawłowiczki(0.1km do centrum)  

  Centrum Restauracyjno-Hotelowe Florres to przestronna i elegancka sala restauracyjna, sala konferencyjna oraz komfortowo wyposażony hotel. Centrum położone...
 4. Zapraszamy wszystkich którzy szukają, miejsca gdzie można odpocząć - relaks, brak pośpiechu, spokój wewnętrzny i harmonia. Odnowa Biologiczna - zapraszamy!!
 5. Jubileum

  agroturystykaDzierżysławice(Pawłowiczki: 18.7km do centrum)  

Pawłowiczki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Pawłowiczkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet