Noclegi Pawłów

Znaleziono obiektów:4

 • Pawłów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Regent

  hotelPawłów(1.0km do centrum)  

 2. Gospodarstwo położone w cichej i spokojnej miejscowości, wygodnie urządzony dom do dyspozycji gości w okresie od maja do września, 2 pokoje na piętrze 3

  Zobacz ofertę

 3. Zajazd Gościniec

  hotelNowosiółki-Kolonia(Pawłów: 10.7km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do komfortowego zajazdu gościniec Gwarantuje on Państwu ciszę oraz spokój i umożliwia szybki i łatwy dojazd do Chełma i granicy z Ukrainą.

  Zobacz ofertę

 4. ceny po uzgodnieniu telefonicznym

  Zobacz ofertę

Pawłów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Pawłowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie