Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pensjonat Pasym

Znaleziono obiektów:1

 • Pasym
 • i okolica
 • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Pensjonaty Pasym i okolica

Pensjonat od 1 do 1 z 1 w Pasymiu

Obiekty promowane

 1. Siedlisko w malowniczej mazurskiej scenerii. Idealne miejsce by wypocząć, oderwać się od codzienności, słowem: by miło spędzić czas.

  Od 250 PLN za dzień

 2. Mazurski Dom

  dom do wynajęciaStare Kiejkuty(Pasym: 18.5km do centrum)  

  Wysoki standard! Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora!

  Zapraszamy na majówkę 28.04-05.05.18 !!! Zapraszamy na rodzinne wakacje w Mazurskim Domu - dla lubiących zarówno aktywny wypoczynek jak i ten w ciszy i spokoju.

  Od 1200 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

 1. Pensjonacik Adler Orzeł

  pensjonatŁajs(Pasym: 9.8km do centrum)  

  Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty spędzania wolnego czasu wśród lasów i jezior, w ciszy i spokoju, z dala od trosk i wielkomiejskiego

  Od 45 PLN za dzień

Pensjonaty Pasym i okolica

Pensjonat od 1 do 1 z 1 w Pasymiu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet