Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Parchowski Młyn

Znaleziono obiektów:8

 • Parchowski Młyn
 • i okolica

Filtruj wynik

Parchowski Młyn i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Parchowskim Młynie

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek Letniskowy (023)

  dom letniskowyBaranowo(Parchowski Młyn: 7.5km do centrum)  

  Całoroczny, cicha okolica, grzybne lasy, bilard, ognisko, plac zabaw, staw, padok z końmi, max. 8os, Baranowo, k. Jasienia
 2. Domek Letniskowy (060)

  dom letniskowyOstrowite(Parchowski Młyn: 6.7km do centrum)  

  Domek w otoczeniu grzybnych lasów. Jezioro - 5 min. Do dyspozycji: bujak, piaskownica, basenik, grill. W domu 3 sypialnie, max. 8 osób, zwierzęta: nie.
 3. Domek Letniskowy (032)

  dom letniskowySoszyca(Parchowski Młyn: 8.9km do centrum)  

  Na działce: boisko do siatkówki, huśtawki dla dzieci, pawilon grillowy. 2 sypialnie, 6 os. W okolicy 4 jeziora, lasy, atrakcje turystyczne.
 4. Domek Letniskowy (035)

  dom letniskowyFrydrychowo(Parchowski Młyn: 0.8km do centrum)  

  Domek z prywatną linią brzegową, łódką, basenem, rowerami, huśtawką i piaskownicą. 2 sypialnie, taras, salon, max. 5 osób, zwierzęta: tylko małe.
 5. Dom Letniskowy

  dom letniskowyOstrowite(Parchowski Młyn: 7.1km do centrum)  

  Dom letniskowy dla 12 osób (o pow. 170 m2) na Kaszubach z podgrzewanym, do 30 st. C, basenem , w pełni wyposażony. Pow. działki 2100 m2.

Parchowski Młyn i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Parchowskim Młynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet