Noclegi Pakosław

Znaleziono obiektów:5

 • Pakosław
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Brak tłumaczenia

  Zobacz ofertę

 2. Pałac w Pakosławiu to XVII - wieczny, kameralny i bardzo interesujący obiekt, w którym znajdują się: Hotel, restauracja oraz klub.

  Zobacz ofertę

 3. - szukasz wypoczynku ? - potrzebujesz spokoju i kontaktu z naturą ? - chcesz się odprężyć i zrelaksować? Znalazłeś właśnie wspaniałe miejsce !! :) Zapraszamy :)

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka Na Granicy

  agroturystykaBiałykał(Pakosław: 2.3km do centrum)  

Pakosław i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Pakosławiu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie