Noclegi Pacanów

Znaleziono obiektów:6

 • Pacanów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dom położony jest około 800m od centrum rynku w pięknej, cichej okolicy wśród pól i sadów dla gości udostępniamy jeden dwuosobowy , jeden czteroosobowy i jeden

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Restauracja Rywa Verci

  hotelStopnica(Pacanów: 8.5km do centrum)  

  Hotel "Rywa Verci” położony jest prawie w samym centrum Stopnicy. Jest świetnym miejscem wypoczynku, tak dla znużonych podróżnych jak i zwiedzających okolicę.

  Zobacz ofertę

 3. Marco

  pokoje gościnneZborówek(Pacanów: 4.1km do centrum)  

 4. Hotel Mateo

  hotelStopnica(Pacanów: 8.6km do centrum)  

Pacanów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Pacanowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie