Noclegi Ozierany Wielkie

Znaleziono obiektów:5

 • Ozierany Wielkie
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Farma Zielona Typu Cottage

  dom letniskowyŁapicze(Ozierany Wielkie: 4.7km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do posiadłości typu cottage. To wspaniałe miejsce na pobyt z rodziną i przyjaciółmi.
 2. Natura

  agroturystykaŁapicze(Ozierany Wielkie: 3.7km do centrum)  

  Opis gospodarstwa: Pięciopokojowy (14 osób), dom w lesie na terenie Zielonych Płuc Europy, dostępny przez cały rok.
 3. Agroturystyka

  agroturystykaŁapicze(Ozierany Wielkie: 4.7km do centrum)  

  We kindly invite You to in Podlasie, near Kruszyniany. The guesthouse is located in the midst of meadows, by the woods, within a Natura protekted area.
 4. Opis: pole namiotowe, przyczepy kempingowe, pomieszczenie na posiłki - miejsce na szlaku tatarskim, możliwość wypożyczenia rowerów i skorzystania z przewodnika

Ozierany Wielkie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Ozieranach Wielkich

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet