Kwatery "Jaktorowska"

Noclegi pracownicze w Żyrardowie

ul. Jaktorowska 39, 96-300 Żyrardów,
woj. mazowieckie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 25 - 50 PLN osoba 8 Zobacz
Pokój 3-osobowy 25 - 50 PLN osoba 6 Zobacz
Pokój 4-osobowy 25 - 50 PLN osoba 3 Zobacz
Pokój 5-osobowy 25 - 50 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 6-osobowy 25 - 50 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 7-osobowy 25 - 50 PLN osoba 1 Zobacz

W ofercie najmu znajdują się m.in. pokoje noclegowe dla 57 osób w atrakcyjnych cenach i w dobrym standardzie wykończenia oraz wyposażenia.
Nasze obiekty znajdują się w Żyrardowie przy trasie 719 Warszawa-Skierniewice w odległości ok. 2 km od skrzyżowania z drogą 50 Grójec-Sochaczew.
Zdecydowana większość pokoi ma nowe wyposażenie, a w każdym pokoju znajdują się łóżka, stół, krzesła i telewizor oraz zapewniony jest dostęp do bezprzewodowego internetu. Dodatkowo niektóre pokoje są wyposażone w lodówki i mają własne łazienki.
Do dyspozycji jest duża utwardzona powierzchnia parkingowa, dzięki czemu na teren mogą wjeżdżać samochody ciężarowe oraz różnego typu maszyny.
Dodatkowym atutem naszej lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo punktu gastronomicznego „U Jędrusia” z domową polską kuchnią.

Obiekt w bazie od: 2012-07-03

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Internet: Internet (wifi)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet