Usługi noclegowe Oszkinie

Znaleziono obiektów:1

  • Oszkinie
  • i okolica
  • Usługi noclegowe

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Usługi zakwaterowania Oszkinie i okolica

Usługi noclegowe od 1 do 1 z 1 w Oszkiniach

Lista obiektów noclegowych

  1. "Uroczysko"

    usługi noclegoweKaletnik(Oszkinie: 8.9km do centrum)  

    Bardzo dobre i tanie miejsce na nocleg. Świetne miejsce na przerwę w podróży-6 km od trasy E 67 Suwałki-Kowno, N-54.17698, E-23.09274.Obiekt całoroczny.

    Od 33 PLN za dzień

Usługi zakwaterowania Oszkinie i okolica

Usługi noclegowe od 1 do 1 z 1 w Oszkiniach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet