Noclegi Ostrów Mazowiecka

Pokaż

Informacja o miejscowości

Ukryj

Informacja o miejscowości:

Ostrów Mazowiecka to miasto leżące w północnej części województwa mazowieckiego, przez wielu postrzegane przede wszystkim jako ważny węzeł komunikacyjny. Ale turyści, którzy planują wojaże po tym zakątku regionu, z pewnością przekonają się, że strategiczne usytuowanie Ostrowi Mazowieckiej nie jest jej jedynym atutem.

Co warto zobaczyć w Ostrowi Mazowieckiej?
Pierwsze wzmianki historyczne na temat Ostrowi Mazowieckiej pojawiły się u schyłku średniowiecza. Jednak pomimo tak bogatej przeszłości, w mieście nie zachowało się wiele zabytków z okresu jego lokacji, do czego w głównej mierze przyczyniły się zniszczenia dokonane w czasie drugiej wojny światowej.
Wśród najstarszych, pochodzących z XIX wieku obiektów wymienia się kościół Wniebowzięcia NMP, drewnianą kaplicę oraz zespół parkowy. Grono najciekawszych, wartych zobaczenia miejsc uzupełnia gmach Banku Ludowego z 1927 roku, wzniesiony rok później neobarokowy ratusz oraz zabytkowe domy i kamienice, pełniące obecnie funkcje mieszkalne, edukacyjne lub administracyjne.
Natomiast z punktu widzenia amatorów aktywnego wypoczynku, ogromną atrakcją Ostrowi Mazowieckiej jest trasa rowerowa im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego. Prowadzi ona z centrum miasta, przez wieś Nowa Grabownica i lasy Puszczy Białej, w pobliżu ruin Zamku Biskupów Płockich, do usytuowanej nad rzeką Bug plaży w Broku. Również w samej Ostrowi Mazowieckiej w ostatnich latach zrealizowano szereg inwestycji, mających na celu poprawę infrastruktury sportowej i rekreacyjnej miasta.

Gdzie spać w Ostrowi Mazowieckiej?
W ofercie noclegowej Ostrowi Mazowieckiej, choć można ją określić mianem dość skromnej, prym wiodą komfortowe hotele. Chcąc zarezerwować nocleg w Ostrowi Mazowieckiej możemy też zdecydować się na kameralny zajazd lub przytulne pokoje gościnne. W ofercie noclegów w Ostrowi Mazowieckiej znajdziemy ponadto kwatery prywatne.
 • Ostrów Mazowiecka
 • i okolica

Reklama

Willa Borowianka

Miejscowość: Zakopane

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Ostrów Mazowiecka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Ostrowi Mazowieckiej

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo Agroturystyczne "Dajana"

  agroturystykaBrok(Ostrów Mazowiecka: 10.6km do centrum)  

  Korzystając z usług DAJANY nie wyjdziesz głodny i niewyspany. ZAPRASZAMY !!!

  Gospodarstwo Agroturystyczne DAJANA położone jest w Broku, w przepięknej okolicy na skraju Puszczy Białej w widłach 2 rzek: Bugu i Broku.

  Od 30 PLN za dzień

 2. Tanie noclegi!!! Serdecznie zapraszamy!

  Obiekt położony w centrum Ostrowi Mazowieckiej. Do dyspozycji klientów - aneks kuchenny ogólny, WiFi. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienką i TV.
 3. Agroturystyka "Nad Bugiem"

  agroturystykaBrańszczyk(Ostrów Mazowiecka: 28.5km do centrum)  

  Okolica umożliwiająca aktywny wypoczynek - wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, jazda konno

  Zapraszamy na Wypoczynek "Nad Bugiem". Oferujemy pokoje gościnne z oddzielną łazienką, aneksem kuchennym. Bezpłatny parking. Bezpośredni dostęp do rzeki Bug.

  Od 25 PLN za dzień

 4. Zajazd Orchidea

  pokoje gościnneNagoszewka Druga(Ostrów Mazowiecka: 8.9km do centrum)  

  Nasz Zajazd znajduje się przy trasie Warszawa - Białystok, oddalony od Ostrowi Maz. o ok. 7 km. Parking, bezprzewodowy internet, śniadania, lasy w pobliżu.

  Od 60 PLN za dzień

 5. Wynajem Pokoi "Darel"

  pokoje gościnneSzumowo(Ostrów Mazowiecka: 18.3km do centrum)  

Ostrów Mazowiecka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Ostrowi Mazowieckiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet