• Ostromecko
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Motel i restauracja w miejscowości Ostromecko, nieopodal Bydgoszczy. Oferujemy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 - osobowych.

  Zobacz ofertę

 2. Serdecznie zapraszamy do spędzenia miłych chwil w Gospodarstwie Agroturystycznym Anny i Józefa Czerniak Nasz obiekt usytuowany jest w Strzelcach Dolnych... http

  Zobacz ofertę

 3. Pod Bocianem

  agroturystykaDąbrowa Chełmińska(Ostromecko: 8.0km do centrum)  

  Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby indywidualne jak również firmy.

  Zobacz ofertę

 4. Gospodarstwo agroturystyczne "Oscar" położone wśród pagórków, na terenie parku krajobrazowego dolnej Wisły, przyjmuje gości przez cały rok, w pokojach łazienki.

  Zobacz ofertę

 5. Zapraszamy do nowego budynku posiadającego 17 miejsc noclegowych w 5 pokojach z łazienkami, telewizją i internetem, 2 aneksy kuchenne, parking, obok sklep.

  Zobacz ofertę

 6. Western Hotel i Restauracja

  hotelNiwy(Ostromecko: 9.7km do centrum)  

  Western Hotel i Restauracja to wyjątkowe miejsce w klimacie Dzikiego Zachodu-29 stylowo urządzonych pokoi, kuchnia amerykańska oraz atrakcje dla dzieci.

  Zobacz ofertę

 7. Jermir (zajazd-pokoje gościnne) - Bydgoszcz Strzyżawa (Fordon) -pokoje / noclegi, restauracja. Organizujemy uroczystości rodzinne, bankiety, chrzciny, przyjęcia

  Zobacz ofertę

 8. Hotel Pan Tadeusz

  hotelOsielsko(Ostromecko: 10.0km do centrum)  

  Hotel "Pan Tadeusz" to nowoczesny obiekt o europejskim standardzie, jednocześnie bardzo przytulnie urządzony. Hotel posiada 3 sale konferencyjne od ok. 100 d...

  Zobacz ofertę

 9. Motel na Niwach

  pokoje gościnneNiwy(Ostromecko: 9.8km do centrum)  

  Szanowni Państwo!. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Motel na Niwach to atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz miła i fachowa obsługa!

  Zobacz ofertę

 10. Jaśkowa Zagroda

  agroturystykaOsielsko(Ostromecko: 9.4km do centrum)  

  Zapraszamy do zapoznania się z walorami naszego gospodarstwa agroturystycznego na terenie Parku Krajobrazowego. Gospodarstwo nasze nastawione na hodowlę koni...

  Zobacz ofertę

 11. Zajazd Restauracja Toporzanka

  zajazdToporzysko(Ostromecko: 7.7km do centrum)  

  Kameralne przyjęcia okolicznościowe.

  Zobacz ofertę

 12. Leonard Gwit Gaya

  usługi noclegoweStrzelce Dolne(Ostromecko: 7.5km do centrum)  

  6 miejsc noclegowych - możliwość ustawienia namiotu - oferta dla dzieci przejażdżki oraz rajdy na kucykach

  Zobacz ofertę

 13. Anna I Jan Iwanowscy

  agroturystykaStrzelce Dolne(Ostromecko: 7.5km do centrum)  

Ostromecko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 17 z 17 w Ostromecku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie