Hotel Ostróda

Znaleziono obiektów:7

 • Ostróda
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Apartamenty 3 Kolory/Pokoje u Jarka znajdują się w spokojnej dzielnicy w odległości 150~50m od j. Drwęckiego w Ostródzie.

Lista obiektów noclegowych

 1. Austeria Restauracja & Hotel

  hotelRychnowo(Ostróda: 15.5km do centrum)  

  Wybierz: - artystyczne miejsce - naszą przyjaźń - zdrową kuchnię

 2. Hotel Dom Polonii

  hotelOstróda(0.7km do centrum)  

  9.50/10
  Ilość ocen: 4

  Dodaj do schowka

  Dom Polonii w Ostródzie to dwugwiazdkowy hotel, Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”, w sercu jednego z najpiękniejszych miast Mazur.

 3. 9.14/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Czterogwiazdkowy Willa Port Conference Resort & SPA, to malowniczo położony, sąsiadujący z jeziorem hotel, uznawany za jeden z najpiękniejszych na Mazurach.

 4. Hotel Platinum

  hotelOstróda(0.6km do centrum)  

  8.29/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Hotel Platinum to wyjątkowy obiekt na Mazurach i idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Hotel mieści się w samym sercu Ostródy...

 5. 8.71/10
  Ilość ocen: 4

  Dodaj do schowka

  Wakacje na Mazurach od 144 zł / os. ! Dzieci do lat 8 - Gratis!

  Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa na Mazurach Zaprasza na: weekendy, Wakacje, wczasy odchudzające, konferencje, turnusy, rehabilitację, basen, sauny,...

 6. Hotel Anders

  hotelStare Jabłonki(Ostróda: 9.4km do centrum)  

  6.14/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Hotel Anders położony jest w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich. Hotel mieści się nad brzegiem Jeziora Szeląg Mały.

 7. Hotel Promenada

  hotelOstróda(0.3km do centrum)  

  10.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Hotel Promenada jest małym hotelem, ale z rodzinną atmosferą. Znajduje się w centrum miasta nad pięknie zagospodarowanym brzegiem Jeziora Drwęckiego. Stąd

Hotele Ostróda i okolica

Hotel od 1 do 7 z 7 w Ostródzie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie