Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Ostaszewo

Znaleziono obiektów:3

  • Ostaszewo
  • i okolica

Filtruj wynik

Ostaszewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Ostaszewie

Lista obiektów noclegowych

  1. mierzeja wiślana
  2. Dom U Baśki

    dom do wynajęciaDrewnica(Ostaszewo: 7.9km do centrum)  

    Dla pragnących ciszy i spokoju - dom na uboczu żuławskiej wsi. W pełni wyposażony, wygodny, ogrodzony. Zapraszamy. Wynajmiemy też na dłużej pracownikom firm.

    Od 150 PLN za dzień

Ostaszewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Ostaszewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet