• Ośno Lubuskie
 • i okolica
 • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Malinowy Dworek położony jest w spokojnej części miasta, oddalony nieopodal od centrum oraz kąpieliska. Oferujemy noclegi w pokojach o wysokim standardzie.

  Zobacz ofertę

 2. Zapraszamy państwa do miłego pensjonatu "Jaskółka" położonego w samym centrum miejscowości Ośno Lubuskie. Oprócz zakwaterowania oferujemy również wyżywienie.

  Zobacz ofertę

 3. Stanica Łowiecka "Kniejówka"

  pensjonatOwnice(Ośno Lubuskie: 9.3km do centrum)  

  Stanica Łowiecka Kniejówka w Ownicach to kameralny pensjonat, w którym wypoczniesz odrywając się od zgiełku miasta. Ownice to cicha wioska położona wśród lasów.

  Zobacz ofertę

Pensjonaty Ośno Lubuskie i okolica

Pensjonat od 1 do 3 z 3 w Ośnie Lubuskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie