• Ośno Lubuskie
  • i okolica
  • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Pensjonaty Ośno Lubuskie i okolica

Pensjonat od 1 do 3 z 3 w Ośnie Lubuskim

Lista obiektów noclegowych

  1. Malinowy Dworek położony jest w spokojnej części miasta, oddalony nieopodal od centrum oraz kąpieliska. Oferujemy noclegi w pokojach o wysokim standardzie.

    Od 60 PLN za dzień

  2. Stanica Łowiecka "Kniejówka"

    pensjonatOwnice(Ośno Lubuskie: 9.3km do centrum)  

    Stanica Łowiecka Kniejówka w Ownicach to kameralny pensjonat, w którym wypoczniesz odrywając się od zgiełku miasta. Ownice to cicha wioska położona wśród lasów.

Pensjonaty Ośno Lubuskie i okolica

Pensjonat od 1 do 3 z 3 w Ośnie Lubuskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet