Agroturystyka Osławica

Znaleziono obiektów:1

  • Osławica
  • i okolica
  • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Reklama

Advertisement

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Agrowczasy Osławica i okolica

Agroturystyka od 1 do 1 z 1 w Osławicy

Lista obiektów noclegowych

  1. Sprawdzone przez eholiday.pl

    Wolne terminy zapraszamy

    Prowadzimy agroturystykę w malowniczo położonym rejonie, na pętli bieszczadzkiej między Komańczą a Cisną. Wokół znajduje się dużo szlaków turystycznych, star...

    Od 30 PLN za dzień

Agrowczasy Osławica i okolica

Agroturystyka od 1 do 1 z 1 w Osławicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet