Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Zajazd Osiek

Znaleziono obiektów:1

Zajazdy Osiek i okolica

Zajazd od 1 do 1 z 1 w Osieku

Obiekty promowane

  1. Pensjonat w Borach Tucholskich nad jez.Wielki Ocypel.Wypożycz. sprzętu wodnego,prywatna plaża,grill

    Las, jezioro, ptaki i biegające po drzewach wiewiórki. 20 metrów do plaży, pomost, rowery wodne, kajaki Piękny widok na jezioro Wielki Ocypel. Super ceny!!!

    Od 10 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

  1. Zajazd Osiek

    zajazdOsiek(0.0km do centrum)  

Zajazdy Osiek i okolica

Zajazd od 1 do 1 z 1 w Osieku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet