Kwatery Pracownicze

Kwatera prywatna w Wolborzu

Wolbórz, pl. Siniarskiego 8, 97-320 Łódź,
woj. łódzkie, Polska

Informacje o obiekcie

Bardzo dobre warunki pobytu w wyodrębnionej części domu z możliwością korzystania z 3 samodzielnych pokoi (dwa 3-osobowe i jeden 4-osobowy z ew. dostawkami), holu, 2 łazienek i kuchni z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy itd.). W każdym pokoju telewizor i internet wifi. Wygodny parking przed domem.

Przystępne ceny do uzgodnienia w zależności od ilości osób i czasu pobytu.

Obiekt w bazie od: 2011-05-02

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna
  • Internet: Internet (wifi)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet