"Wczasy Pod Gruszą" - Ośrodek Wypoczynkowy

Ośrodek wypoczynkowy w Bieczu

9.9 Ocena
Liczba ocen:1

Reklama

Pensjonat Lira

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Centrum Krynicy — Balkony, Ogród, Wyżywienie, Drink-Bar — Parking i Wi-Fi bezpłatnie!

Informacje o obiekcie

ul. Belna Górna 25, 38-340 Biecz odległość od centrum: 3.3 km

Opis

Ośrodek wczasowy "Wczasy pod gruszą" w Bieczu to trzy drewniane domki całoroczne położone na terenie ogrodu. Całość jest ogrodzona. Domki znajdują się w pobliżu lasów i z dala od miejskiego zgiełku. Są wyposażone w niezbędny sprzęt kuchenny. Na parterze znajduje się łazienka i salon z kominkiem, tarasem oraz aneksem kuchennym, natomiast na piętrze znajdują się dwa pokoje, w tym jeden z balkonem.

Dla naszych gości mamy do dyspozycji takie atrakcje jak balia z jacuzzi oraz sauna. W ogrodzie, obok domków znajduje się altana z grillem, oczko wodne, zadaszona podłoga do tańca, trawiaste boisko do siatkówki, huśtawki oraz parking. Dla dzieci przygotowana została piaskownica. Na terenie ośrodka znajdują się również hamaki.
Położenie ośrodka na obrzeżach historycznego miasteczka, umożliwia zarówno wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, jak i szybki dostęp do najciekawszych atrakcji w Bieczu jak i całej Małopolski. Drewniany kościół w Binarowej, skansen Karpacka Troja, skamieniałe miasteczko w Ciężkowicach - to najciekawsze miejsca oddalone od nas tylko od kilku, do kilkudziesięciu kilometrów.
Biecz tzw. Mały Kraków jest perełką Beskidu Niskiego. Według różnych źródeł był przez 2-5 dni stolicą Polski. Współcześnie jest niewielkim, turystycznym miasteczkiem o malowniczym położeniu oraz z licznymi zabytkami. Staromiejski układ budynków i budowli przyciąga turystów. Z wieży ratuszowej można zobaczyć Biecz i jego okolice z lotu ptaka. Wartym zwiedzenia jest kolegiata pw. Bożego Ciała , zespół kolegiaty, muzeum w skład którego wchodzi tzw. kromerówka (nazwa wzięta od Marcina Kromera), dom z baszą, baszta kowalska i turma katowska. Tuż obok Biecza, w Libuszy mamy muzeum Przemysłu Naftowego i Etnografii. Bieckie muzeum oferuje kilka ciekawych tras turystycznych do zwiedzania samodzielnego bądź z przewodnikiem.
Naszych gości obsługuje restauracja GRODZKA, kawiarnia "U Becza" oraz Pizza & Caffe "Nad Strumieniem". Wynajmujemy również domki dla grup zorganizowanych. Organizujemy imprezy okolicznościowe i integracyjne.
Ceny wynajmu domków w okresie sylwestrowym wynoszą:
- 490 zł za domek / dobę na 3 doby,
- 470 zł za domek / dobę na 4 doby,
- 450 zł za domek / dobę na 5 dób,
- 430 zł za domek / dobę na 6 dób,
- 410 zł za domek / dobę na 7 dób.
Cena dotyczy wynajmu domku dla maksymalnie 6 osób - w przypadku chęci zakwaterowania większej liczby osób opłata za każdą dodatkową osobę wynosi 40 zł za dobę.

Zapraszamy do domków na Belnej Górnej.

Obiekt w bazie od: 2012-08-03

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa, Udogodnienia - Spa / wellness (Jacuzzi, Sauna)
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Łóżeczko dziecięce) Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka])