Noclegi Opoczno

Znaleziono obiektów:6

 • Opoczno
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Sosenka

  kwatera prywatnaSulejów(Opoczno: 28.5km do centrum)  

  Jeżeli szukacie miejsca na weekend lub na wakacje, z dala od miejskiego zgiełku, to lepiej trafić nie mogliście. Oferujemy bardzo wygodne pokoje 2, 3, 4...

  Zobacz ofertę

 2. Noclegi dla gości, pracowników w atrakcyjnej cenie. Dogodna lokalizacja, piętro domu do własnej dyspozycji. Nocleg dla 1 osoby w promocyjnej cenie. Zapraszam.

  Zobacz ofertę

 3. Hotel Park

  hotelOpoczno(1.1km do centrum)  

  Hotel "park" położony jest na obrzeżach miasta Opoczna przy wylocie trasy "T-12" Łódź - Lublin w kierunku na Radom. W odległości 5 km droga ta krzyżuje się z

  Zobacz ofertę

 4. Hotel Opoczyński

  hotelOpoczno(0.8km do centrum)  

 5. Gospodarstwo Agroturystyczne "Betula Pendula" to drewniany domek nad rzeką Drzewiczką, w otoczeniu zieleni, kwiatów, i szumu wody. To pyszne, lokalne jedzenie !

  Zobacz ofertę

Opoczno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Opocznie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie