Gospodarstwo Agroturystyczne Werstoczek

Agroturystyka w Werstoku

Werstok 25, 17-204 Dubicze Cerkiewne,
woj. podlaskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 20 PLN - 30 PLN za pokój
4 osobowe 20 PLN - 30 PLN za pokój

Zaciszny domek - tego nie znacie, Gdy przyjedziecie wszystko poznacie.
O świcie budzić Was będą ptaszki .W południe relaks, czas na igraszki. Opodal puszcza pięnem swym nęci, Pełno tam różnej maści zwierzęci. Jest również zalew- dobra wiadomość! Skorzysta z niego każdy jegomość. Dla wykwintnego zaś podróżnika Stara kolejka puszczą przemyka. A teraz sprawy może przyziemne
A jednocześnie bardzo przyjemne. Będzie o kuchni i jej walorach. Czy jedliście już kotlet z kalafiora? Jarosz dla siebie znajdzie przysmaki, Cieszą się zatem wszystkie zwierzaki.
Dla zwolenników zaś różnych mięs, Znajdzie się smaczny niejeden kęs.
Gdy tylko zechcecie czas swój poświęcić,I wzrok swój z całej siły wytężyć,Wszystko co u nas tutaj ujrzycie , nigdy, przynigdy nie zapomnicie!
Chyba że... znowu do nas wrócicie.

Obiekt w bazie od: 2009-05-21

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet