Noclegi Olszyna

Znaleziono obiektów:5

 • Olszyna
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Charson

  agroturystykaGręzawa(Olszyna: 8.7km do centrum)  

  Zapraszamy miłośników natury, ciszy i świeżego powietrza. Gospodarstwo położone jest przy lesie, w którym jest mnóstwo grzybów i jagód. Do dyspozycji gości...

  Zobacz ofertę

 2. Grill & Bar Hotel

  motelBuczyny(Olszyna: 5.9km do centrum)  

  GRILL & BAR HOTEL - to nowo wybudowany obiekt (2015), w bardzo cichej okolicy przy Parku Mużakowskim (UNESCO), Apartamenty w atrakcyjnej cenie!

  Zobacz ofertę

 3. zapraszamy do odwiedzenia najlepszego gospodarstwa ekologicznego województwa lubuskiego w 2015 roku (I nagroda w konkursie ministerstwa rolnictwa i rozwoju wsi)

  Zobacz ofertę

 4. Skansen

  agroturystykaBuczyny(Olszyna: 5.8km do centrum)  

  Serwujemy potrawy regionalne.

  Zobacz ofertę

Olszyna i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Olszynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie