Noclegi Olszewnica Nowa

Znaleziono obiektów:6

 • Olszewnica Nowa
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Eleganckie i spokojne miejsce na noclegi indywidualne, romantyczne kolacje oraz biznesowe spotkania, konferencje oraz imprezy okolicznościowe.
 2. Villa Ca'del Bosco

  pensjonatIzbica(Olszewnica Nowa: 9.8km do centrum)  

  Villa Ca'del Bosco to wypoczynek nad Zalewem Zegrzyńskim oraz włoska Trattoria - Pizzeria di Raffaelle z piecem opalanym drewnem, pyszne dania włoskie i desery.
 3. Kwatera Prywatna

  kwatera prywatnaIzabelin-Dziekanówek(Olszewnica Nowa: 9.2km do centrum)  

  Domek całoroczny 40 m2 – w pełni wyposażony, ogrzewany. Domek jest nowy, świeżo wyremontowany, praktycznie nieużywany.
 4. Ewa Anna Wójcik

  dom letniskowyNowe Orzechowo(Olszewnica Nowa: 5.5km do centrum)  

  Do wynajęcia domek letniskowy , oraz pokoje gościnne, nad rzeka.15 min do lotniska Warszawa-Modlin, możliwy transfer z i na lotnisko oraz pozostawienie auta.
 5. Ośrodek Szkoleniowy w Dębem jest obiektem szkoleniowym Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Położony jest nad rzeką Narew w odległości 35 km od...

Olszewnica Nowa i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Olszewnicy Nowej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet