Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Apartament Oleśnica

Znaleziono obiektów:1

  • Oleśnica
  • i okolica
  • Apartament

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

  1. Motel

    motelSpalice(Oleśnica: 2.1km do centrum)  

Lista obiektów noclegowych

  1. Bardzo wygodny i przytulny apartament dla 6 osób w spokojnej dzielnicy Oleśnicy niedaleko centrum. Prywatne miejsce parkingowe. Pełne wyposażenie.

    Zobacz ofertę

Apartamenty Oleśnica i okolica

Apartament od 1 do 1 z 1 w Oleśnicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie