Apartamenty Sunny Home

Apartament w Świnoujściu

ul. Orzeszkowej 4, 72-600 Świnoujście,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

WOLNE TERMINY PO 18 SIERPNIA
Zapraszam Państwa do wypoczynku w naszych apartamentach. Posiadamy kilka apartamentów w różnych lokalizacjach, wszystkie w dzielnicy nadmorskiej. Każde mieszkanie posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienkę. Apartamenty różnią się wielkością i aranżacją dlatego zapraszamy na naszą stronę www.sunnyhome.pl aby wybrać ten , który spełni Państwa oczekiwania.
Więcej szczegółów, ceny i możliwość rezerwacji on-line na naszej stronie www.sunnyhome.pl Chętnie służymy pomocą tel. 690...zobacz telefon .
W miesiącu lipcu i sierpniu wynajmujemy tylko w cyklach tygodniowych sobota - sobota.

Strona:
www.sunnyhome.pl

Obiekt w bazie od: 2015-02-25

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 15:00 do 10:00
  • Udogodnienia: Winda
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Świnoujściu:
    - w Dzielnicy Nadmorskiej
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet