Noclegi Odrzykoń

Znaleziono obiektów:4

 • Odrzykoń
 • i okolica

Filtruj wynik

Odrzykoń i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Odrzykoniu

Lista obiektów noclegowych

 1. Królewska Góra

  agroturystykaCzarnorzeki(Odrzykoń: 4.2km do centrum)  

  Od 200 PLN za dzień

 2. Zapraszamy pod kamieniec - zamek w miejscowości Odrzykoń k/Krosna. Miejsce bardzo atrakcyjne widokowo. Tu wypoczniesz w charakterystycznym podgórskim klimacie.

  Od 30 PLN za dzień

 3. Hotel Artis

  hotelModerówka(Odrzykoń: 8.5km do centrum)  

Odrzykoń i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Odrzykoniu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet