Noclegi Odonów

Znaleziono obiektów:2

  • Odonów
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Pokoje Gościnne

    agroturystykaKrzyszkowice(Odonów: 5.3km do centrum)  

    Tanie noclegi! Agroturystyka! Pokoje gościnne! Pole namiotowe! Hotel pracowniczy! Zapraszamy!

    Obiekt znajduje się w ustronnej miejscowości Krzyszkowice nieopodal dwóch lasów, zalewu. Zapraszamy do skorzystania z atrakcji w okolicy!
  2. 12 pokoi urządzonych w dawnym stylu, biblioteka, Park, Salon kominkowy, TV i inne rozliczne udogodnienia do przenocowania 35 osób w komfortowych warunkach.

Odonów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Odonowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet